The Endeavor

Przeznaczenie: Statek Badawczy

Musashi Industrial & Starflight Concern z dumą przedstawia statek badawczy klasy Endeavour, w pełni modułową platformę kosmiczną zaprojektowaną do adaptacji do różnorodnych zadań naukowych i medycznych. Początkowo opracowany jako pływające laboratorium, MISC Endeavour może być wyposażony we wszystko, od teleskopu przestrzennego po mobilny szpital.

Polaris

Przeznaczenie: Korweta

Polaris wyposażony w wieżyczki oraz torpedy jest w stanie zadać wrogowi potężny cios w każdym starciu. Przeznaczony do użytku jako okręt patrolowy marynarki wojennej i służący jako okręt flagowy operacji milicyjnych, Polaris może wykonywać operacje poszukiwawcze i ratownicze, lekkie misje uderzeniowe i ogólne patrole bezpieczeństwa. Polaris obejmuje urządzenia do naprawy, ponownego uzbrojenia i tankowania pojedynczego myśliwca, lekkiego bombowca lub statku wsparcia.

ORIGIN 890 JUMP

Przeznaczenie: Ekskluzywny Jacht -Turystyka

Dzięki eleganckiej, smukłej obudowie, która przeczy przestronnemu wnętrzu, model 890 Jump jest prawdziwym cudem inżynierii; stworzone, aby zachwycać pod każdym kątem, łącząc unikalny, innowacyjny projekt z najlepszymi materiałami i najbardziej zaawansowaną technologią. Rezultatem jest naczynie, które jest klasą samą w sobie, arcydzieło godne nazwy ORIGIN.

Carrack

Przeznaczenie: Eksploracja

Anvil Carrack posiada wzmocnione zbiorniki paliwa do długotrwałego lotu, zaawansowany napęd skoku i dedykowany rdzeń komputera do operacji ze skokami. Pierwotnie wojskowej wyłączności, Carrack jest teraz dostępny do użytku cywilnego. Pokładowe pomieszczenia obejmują zaplecze medyczne i naprawcze załogi oraz zestaw czujników zorientowanych na mapę.

Perseus

Przeznaczenie: Niszczyciel

Dzięki ekspansji krańcowej i trwającej wojnie z Vanduulami,  naruszenia bezpieczeństwa i incydenty w punktach o dużym natężeniu ruchu są częstsze niż kiedykolwiek. Rozważając nowoczesne rozwiązanie dla operacji cywilnych i paramilitarnych, spojrzeliśmy w naszą przeszłość; do historycznego okrętu Perseusz. Zdolny do niszczenia goliatów z niższej klasy capital ship, sama obecność Perseusza w oddziale blokującym lub patrolowym wystarczy, aby najbardziej agresywni wrogowie zastanowili się dwa razy.

Aegis Hammerhead

Przeznaczenie: Ciężki niszczyciel

Potężny statek patrolowy wyposażony w sześć czterodziałowych wieżyczek, będących w stanie pokryć ogniem całą przestrzeń w okół statku. Zaprojektowany by niszczyć myśliwce… Równie dobrze sprawdza się w roli eskorty statków flagowych a niekiedy nawet przejmuje ich funkcje prowadzać skład myśliwców. Maksymalnie odchudzony, jest w stanie osiągnąć niesamowita jak na tą skale statków prędkość i zdolności manewrowe… Prawdziwy rekin królujący w oceanie przestrzeni kosmicznej…

Orion

Przeznaczenie: Ciężki statek górniczy

Celem Roberts Space Industries zawsze było udostępnianie gwiazd indywidualnym obywatelom. Teraz, dzięki platformie wydobywczej RSI Orion, RSI pozwala jednostkom przejąć proces kontrolowany wcześniej przez megakorporacje. Cechy Oriona obejmują wysokiej jakości zespoły belek ciągnikowych montowane na wieżyczce, mnóstwo miejsca na minerały oraz kabinę zaprojektowaną przez zespół, który tworzył statki serii Aurora i Constellation! .

Aegis Reclaimer

Przeznaczenie: Przemysłowy Statek Ratowniczy

Mroczny wielki i surowy statek przemysłowy wyposażony w napęd dalekiego zasięgu,
bezzałogowe drony, ciągniki energetyczne, potężne reflektory, skanery oraz pojemna lądownie. Idealny dla łowców zagubionych w kosmicznej otchłani artefaktów… Pożeracz statków. Niezastąpiony przy odzyskiwaniu tego co dawno spisane zostało na straty.

Retaliator

Przeznaczenie: Ciężki Bombowiec

I oto w naszym hangarze wylądował on : Retaliator od Aegis Dynamics.
Jeden z najsilniejszych wojennych ptaków Zjednoczonego Imperium. Ta piękna platforma bojowa zaprojektowana została by niszczyć największe ze statków … Wykorzystywany przez UEE w bitwach z Vandulami i Piratami, pozostawia po sobie jedynie strach i zniszczenie ….

The Constellation Andromeda

Przeznaczenie: Średni Frachtowiec / Statek Bojowy

Constellation Andromeda, ten wieloosobowy modułowy frachtowiec, jest najbardziej popularnym statkiem w bieżącej produkcji RSI. Wyposażony w mały myśliwiec, 4 działka laserowe S4 oraz 52 rakiety… wyśmienicie sprawdza się w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji…

The C2 Hercules

Przeznaczenie: Ciężki Transportowiec

Wykorzystując opatentowaną wojskową ramę Hercules oraz zwiększając pojemność ładunkową, nie poświęcając przy tym prawie żadnej siły ognia, C2 szturmował sektor prywatny. Stał się standardem branżowym dla zespołów wyścigowych, sprzedawców i producentów statków, organizacji budowlanych, korporacji wydobywczych.

 

The Mercury Star Runner

Przeznaczenie: Transport

Niezawodny, szybki statek kurierski wykorzystujący najnowsze zdobycze techniki dzięki którym Crusader wybił się jako główny producent galaktyki.
Mercury wprowadza nowe standardy w zakresie transportu danych i ładunków

 

Hull D

Przeznaczenie: Ciężki Transportowiec

Mówią że jest to najczęściej spotykany statek w Galaktyce. Hull D jest na tyle przystępny cenowo, że może być obsługiwany przez organizacje i firmy średniej wielkości. Hull D jest często używany jako okręt flagowy w operacjach handlowych. Wojsko UEE wykorzystuje zmodyfikowany Hull D jako część swojego łańcucha dostaw, uzbrajając i uzupełniając paliwo żołnierzy na linii frontu.

Freelancer MAX

Przeznaczenie: statek transportowy

Wariant Freelancer MAX jest przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie większą ładowność niż wszystko inne. Połącz to dodatkowe miejsce do przechowywania z niezrównaną niezawodnością i reputacją MISC, a zobaczysz, dlaczego MAX jest obecnie preferowanym transportem dla wielu niezależnych przewoźników w Imperium.

ARGO M.O.L.E

Przeznaczenie: Średni statek górniczy

Pragmatyczne i sensowne podejście ARGO do projektowania statków celebrowane jest w charakterystycznej sylwetce M.O.L.E. Wystarczy jedno spojrzenie na tę maszynę i wiesz, że to oznacza biznes. Wykorzystaj swój pełny potencjał dzięki połączonej sile opatentowanego trójstronnego systemu wydobywczego ARGO. M.O.L.E. ma w sumie 24 zbiorniki na minerały, z których każdy zawiera 12 SCU. Osiem zbiorników jest używanych jednocześnie – gdy są pełne można odrzucić je do odbioru przez inny statek i kontynuoać wydobycie. Trzy niezależnie kontrolowane przegubowe stacje odciągowe zapewniają maksymalną moc i niemal nieograniczoną wszechstronność. M.O.L.E. żyje według powiedzenia „wiele rąk sprawia, że praca jest lekka”.

The Prospector

Przeznaczenie: Statek poszukiwawczo- górniczy

Od lat Prospector jest preferowanym statkiem górniczym dla operatorów solowych. Wyposażony w elegancką stylistykę MISC i zestaw ulepszonych zaawansowanych narzędzi górniczych, 2947 Prospector doskonale równoważy formę i funkcjonalność. Prospektor posiada specjalną ładownie do przechowywania wydobytych surowców o pojemności 128 SCU.

The Cutlass Black

Przeznaczenie: Średni Statek Bojowy / Średni Frachtowiec

Drake Interplanetary twierdzi, że Cutlass Black jest tanim i łatwym do utrzymania rozwiązaniem dla lokalnie działających oddziałów policji. Cutlass posiada większą niż przeciętną przestrzeń załadunkową, siedzenie RIO i specjalne mocowanie ciągnika. Te atuty jak podkreśla firma, znacznie mogą ułatwić operacje poszukiwawcze i ratownicze.

ARES INFERNO

Przeznaczenie: Ciężki Myśliwiec

Prywatny myśliwiec wojskowy zaprojektowany przez Crusadera, by rywalizować pod względem wielkości z Awangardą Aegis i przewyższyć go siłą ognia. Został zbudowany specjalnie z myślą by stanowił doskonale wsparcie podczas walk ze statkami klasy capital. Może nie jest to zwrotna bestia ale rekompensuje to potężny pancerz. Statek ten z wyglądu przypomina nieco Merkurego, wyposażony on został w jedno wielkie działo S7 znajdujące się z prawej strony z lewej zaś znajduje się extra magazyn amunicyjny. Jeśli chodzi o odczucia podczas lotu jego manewrowość przyrównać możemy do Vanguarda.

The Constellation Andromeda

Przeznaczenie: Średni Myśliwiec

Od słynnego działu Applied Innovations RSI w Kilian i tych samych inżynierów, którzy przywieźli jedne z najbardziej osławionych maszyn wojennych w galaktyce, nadchodzi kolejna ewolucja w ciężkiej walce, przechwytywaniu i walkach powietrznych – RSI Scorpius. Dzięki elastycznej konfiguracji dwuskrzydłowej i rewolucyjnej, montowanej na szynach wieży zdalnej, Scorpius oferuje bezprecedensowe pokrycie ogniowe, umożliwiając zarówno zastosowania obronne, jak i szturmowe. W pełni popierany przez marynarkę wojenną UEE i dzięki świetnym raportom z Wreckless 999. eskadry testowej i Cywilnych Sił Obrony, Scorpius jest najlepszym egzekutorem; to doskonałe uzupełnienie każdej floty gotowej do bitwy, która chce sprawić, by jej wrogowie bali się ręki sprawiedliwości.

The Sabre Comet

Przeznaczenie: Myśliwiec o obniżonej wykrywalności

Sabre jest częścią drugiej fazy modeli statków Aegis Dynamic. Ten kosmiczny myśliwiec wyższej klasy, zaprojektowany został by dominować w większości scenariuszy odgrywających się na polu walki. Stworzona w ramach serii „Masters of Flight” wersja Comet oddaje hołd słynnemu pilotowi Kapitanowi Kamurowi Dalionowi za współpracę z Aegis. Mówi się ze ten ikoniczny statek jest zwiastunem nowej ery jeśli chodzi o projektowanie statków bojowych…

The Avenger Titan Renegade

Przeznaczenie: lekki transportowiec

Renegade, stworzony w ramach serii „Masters of Flight” we współpracy z dowódcą areny Flight-sim, składa hołd słynnemu pilotowi Dannymu Solomonowi za jego znakomitą współpracę z Advocacy, mającą na celu doprowadzenie do sprawiedliwości w Bremie. Avenger Titan jest przygotowany do walki z myśliwcami. Dla uhonorowanie tego ikonicznego modelu można go kupić w specjalnym unikatowym malowaniu.

The Gladius

Przeznaczenie: lekki myśliwiec

Gladius to starszy projekt, który był aktualizowany przez lata, aby nadążać za nowoczesną technologią. W kręgach wojskowych Gladius jest uwielbiany za swoje osiągi i prostotę. Gladius jest szybkim, lekkim myśliwcem z laserowym naciskiem na walkę powietrzną i jest idealnym przechwytywaczem lub statkiem eskortowym.

The Esperia Talon

Przeznaczenie: Lekki Myśliwiec

Ten statek jest odtworzeniem Tevarin Talon autorstwa Esperii. Talon to Tevarin odpowiednik Aegis Gladius lub Vanduul Blade; jednomiejscowy okręt bojowy. Talon jest doskonałym przykładem sposobu budowania statku kosmicznego przez Tevarina: zwrotny z potężnymi, kierunkowymi tarczami „ falangi ”, ale słaby pancerz fizyczny. Tevarinski sposób wojny polegał na uderzeniu jako pierwszym i jak najmocniej.

 

ORIGIN 325A

Przeznaczenie: Lekki Myśliwiec

Idealny statek dla osób które lubią komfort, a jednocześnie nie straszne im kosmiczne potyczki. 325A dzięki zaawansowanej broni oraz systemowi celowania zaprojektowanego specjalnie dla niego przez WillOp może wyjść zwycięsko z niejednej walki.

Nova Tank

Przeznaczenie: Ciężi pojazd bojowy

Nova firmy Tumbril to klasyczny wojownik na polu bitwy, stworzony na nowo z myślą o współczesności. Ten czołg ciężki oferuje niszczycielską kombinację uzbrojenia, aby wyeliminować zagrożenia na ziemi i w powietrzu.

Ballista

Przeznaczenie: Ciężki wóz Bojowy

Balista to naziemny ciężki pojazd dwuosobowy wyposażony w rakiety ziemia- powietrze o wielkości S5/S7, oraz zdalna wieżyczkę balistyczna. Jest to idealny pojazd do zabezpieczenia stacjonarnych placówek na powierzchni ciał niebieskich. Można go również wykorzystywać do eskorty i ochrony konwojów naziemnych. Stanowi on doskonałą ochronę przed małymi i średnimi statkami nieprzyjaciela.

 

The Ursa Rover

Przeznaczenie: Eksploracja

Ten zbudowany przez RSI pojazd zwiadowczy jest idealny zarówno dla cywili jak i wojskowych. Zdolny pomieścić 6 osób lekko uzbrojony transportowiec idealnie radzi sobie w każdym, nawet najbardziej nieprzystępnym terenie naziemnym. Niezastąpiony dla każdego odkrywcy, który jednocześnie dba o swoje bezpieczeństwo…

GreyCat ROC

Przeznaczenie: Lekki pojazd górniczy

Greycat ROC – zaprojektowany by był tak wszechstronny, jak górnicy którzy go używają.
Wystarczająco mały, by uzyskać dostęp do trudno dostępnych złóż rudy, ale i wystarczająco mocny
by radzić sobie w najtrudniejszych zadaniach. ROC jest doskonałym uzupełnieniem każdego
przedsięwzięcia górniczego. Idealne dla małych przedsiębiorców jak i dla liderów branży…

Cyclone

Przeznaczenie: Lekki wóz bojowy

Zaprojektowany z myślą o policji i organach bezpieczeństwa, moduł Cyclone TR wyposażony jest w ulepszony pancerz i pojedynczą wieżyczkę sterowaną przez człowieka, zdolną do zamontowania broni rozmiaru 1.

Tumbril Ranger

Przeznaczenie: wyścigi, rozpoznanie

Super mocna rama, opony X-TEC, nadzwyczajna sterowność,wzmocnione hamulce Reactive Response oraz dwa uchwyty na broń…Tak Tumbril Ranger to maszyna o charakterze prawdziwego renegata, która pozwoli cieszyć się wolnością w starym dobrym stylu. Kurz, zapach oleju wiatr we włosach , poczucie gruntu pod nogami i dwie wypasione giwery … ^^ czegoż chcieć więcej ? 😉

The Nox

Przeznaczenie: Wyścigi, Rozpoznanie

Ten Sexowny demon prędkości od Aopa świetnie sprawdza się zarówno na powierzchni planet jak i w przestworzach. Przeznaczony dla miłośników prędkości uzależnionych od adrenaliny… W naszych rękach jednak jest czymś więcej… Po odpowiednich modyfikacjach i dodaniu uzbrojenia staje się idealnym narzędziem dla naszych wykwalifikowanych pilotów, którzy poprzez rozpoznanie terenu i szybka ucieczkę są w stanie sprostać oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających klientów … Będzie szybko, wściekle i zabójczo …

The Drake Dragonfly

Przeznaczenie: Wyścigi, Rozpoznanie

Idealny statek dla osób, które chcą żyć na krawędzi. Chcesz poczuć wolność? Tutaj nic nie oddziela pilota od niebezpieczeństw czyhających w kosmosie. Konwersja w dwóch trybach pozwala Dragonfly działać na ziemi lub w kosmosie. Ten czarny model to standardowa wersja produkcyjna Drake’a.