Discord

Youtube


Facebook


TheSyntox - Twitch

site v3.11 w budowie...

Rekrutacja

DEPARTAMENTY

DEPARTAMENTY2020-10-13T14:53:00+02:00

Nova Corp

Wszechświat.. Czy ma jakieś granice? … Od zalania dziejów ludzkość zadaje sobie pytania: Co jest dalej? Czy istnieje koniec? NOVA CORP powstało właśnie po to by przybliżyć nas do odpowiedzi … ukazać to co mogliśmy sobie do tej pory tylko wyobrażać. Odkrycie przez Nicka Croshawa pierwszego punktu skoku było milowym krokiem dla ludzkości, a nam wytyczyło jasny cel : Dotrzeć tam gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek. . Od 2302 r. Inwestujemy w ludzi oraz technologie, zawieramy sojusze, dzielimy się wiedza, odkrywamy nieznane terytoria. Nie ma dla nas granic ni odległości nie do pokonania. Napędzani ciekawością oraz Pasja naszego zespołu nigdy się nie cofamy… Od setek lat wspólnie sięgamy po marzenia unosząc się na skrzydłach wolności , pokazując jednocześnie że nie ma czegoś takiego jak ograniczenia …

Odpowiadamy za organizację systemu prowadzenia działalności naukowej i koordynowanie spraw związanych z prowadzeniem analiz systemowych i planowaniem strategicznym na potrzeby dalszego rozwoju. Zbieramy dane, wprowadzamy nowe technologie i rozwiązania … przede wszystkim jednak staramy się rozwikłać tajemnice wszechświata.

Galileusz:

„Filozofia zawarta jest w tej wielkiej księdze, którą mamy przed oczami – mam na myśli wszechświat – ale nie uda się nam jej zrozumieć, dopóki nie poznamy właściwego języka i symboli, jakimi ją napisano.”

EKSPLORACJA

RESEARCH, EXPLORATION AND DEVELOPMENT

Agencja poświęcona nauce, odkrywaniu i
poszerzania granic wszechświata.

OCHRONA

NOVA SECURITY SERVICE

Zespół elitarnych jednostek dbający o bezpieczeństwo
wszystkich misji w korporacji.

AKADEMIA

NOVA ACADEMY

Akademia szkoląca prospektów RED
oraz NSS