Ostatnio siedzieliśmy troszkę cicho za co serdecznie przepraszamy.
Czas jednak znów wziąć się do roboty, witamy was więc opisem nowej latki do naszej ukochanej gry ^^

„…Stoisz u ujścia jaskini; ziewający otwór w równym stopniu sugeruje ryzyko i nagrodę. Uzbrojony w kilka flar, pistolet odłamkowy Salvo i narzędzie wielofunkcyjne Pyro, schodzisz w ciemność. Czując adrenalinę zanurzasz się w ciemnościach skrywających nieznane. Chwilę później pojawiasz się cały zapocony i zdyszany. Nie ma twoich flar, pistolet jest pusty. Ledwo przeżyłeś. To było ryzykowne, ale uśmiechasz się, gdy myślisz o klejnotach obciążających twój plecak. Uśmiech twój rośnie jeszcze bardziej, gdy oglądasz swoją cenną zdobycz w zaciszu swojego statku. Czy to alert zbliżeniowy? To dziwne, na tej trasie nie powinno być niczego …
To jest życie wśród gwiazd. To jest Star Citizen Alpha 3.7. ” takimi oto słowami witają nas twórcy gry ukazując najnowsze efekty swej ciężkiej pracy :).

Co możemy spotkać w nowym patchu?
Tak naprawę całkiem sporo ciekawych rzeczy :

 • Jaskinie
  Zbadałeś gwiazdy i przeleciałeś każdy centymetr przemierzając atmosfery. Przeszukujesz powierzchnie planet, księżyców i asteroid w poszukiwaniu przygód. Teraz zanurz się pod powierzchnią w tajemniczych czeluściach jaskiń pełnych tajemnic, niebezpieczeństw i okazji dla odważnych, aby zaryzykować.
 • Multitool dający nam możliwość wydobywania surowców, bez korzystania ze statków.
  Górnictwo nie ogranicza się już do szczęśliwych posiadaczy dedykowanego statku. Uzbrojeni w potężne narzędzie Pyro Multitool, poszukiwacze minerałów mogą szukać swych zdobyczy wszędzie tam gdzie poniosą ich własne nogi – na powierzchni księżyców, ciał planetarnych i w podziemiach.
 • Ekwipunek
  Teraz możemy korzystać z plecaka, ładując do niego wszystko co tylko uda nam się zebrać.
  Mamy możliwość tworzenia paczek na handel co mocno wpłynie na nasze zarobki.
 • Dzielenie się Questami
  Dodano to na co czekaliśmy od dawna, czyli możliwość dzielenia się questami ( teraz latanie wspólne jednym statkiem daje większą frajdę)
 • Nowa mechanika w grze jak przerywanie skoku kwantowego
  ( tu możemy nacieszyć się nowym statkiem wyposażonym w specjalne urządzenie do wyciągania ludzi ze skoku. po udanych łowach ofiara ma blokadę zapobiegająca ucieczce)
 • Poprawiono edytor postaci
  Jeśli ktoś chce przetestować nowe statki nie ma problemu. wraz z nowa latka pojawiła się wypożyczalnia statków 🙂
 • Dodatkowo możemy nacieszyć się nowa mapa w trybie Star Marine