Tu kontrola lotów New Babbage wydająca oficjalne ostrzeżenie o surowych warunkach pogodowych dla całego przychodzącego ruchu lotniczego – warunki są złe i pogarszają się. W tej chwili lądowania nie są zalecane.
Wiemy, że to brzmi dramatycznie i tak, z pewnością mamy do czynienia z tego rodzaju sprawami. Ale uwierz nam, kiedy powiemy ci, że tej burzy nie należy lekceważyć. Zachowaj czujność i sprawdzaj aktualizacje w nadchodzących miesiącach. Podzielimy sie wszystkimi dodatkowych informacjami w miarę ich dostępności.
Chociaż strefa lądowania jest tymczasowo zamknięta, w MicroTech jest wiele do odkrycia dla tych, którzy chcą odważnie pokonać żywioły. Leć bezpieczny przyjaciel. I bądź ostrożny; tam jest brutalnie.

Takimi właśnie słowami witają nas Deweloperzy CIG w nowej dostępnej aktualizacji 3.8

Co nam oferuje 3.8?

 • 1 Plameta MicroTech
  Najbardziej oddalona planeta od gwiazdy Stanton. Ta lodowa planeta jest siedzibą korporacji MicroTech , która odpowiedzialna jest miedzy innymi za tworzenie mobi-glasów.Warunki pogodowe które tam panują oraz wszechobecny lód są wynikiem wypadku podczas procesu terraformacji.
 • 2 Nowe misje
  Nowe możliwości zabawy,w tym nowa misja co-operacyjna polegająca na
  odbiciu porwanego statku 890 Jump
 • 3 Planet Tech V4
  Gra Planet Tech v4 znacznie poprawia wygląd i pogodę planet w całym systemie Stanton. Gdziekolwiek podróżujesz, oczekuj oszałamiających krajobrazów, precyzyjnych szczegółów i i zmieniających się warunków pogodowych.
 • 4 Walka wręcz
  Tu wiele się rozpisywać nie trzeba 😉 Dostaliśmy pierwsza wersje mechaniki walki za pomocą pięści lub broni białej ^^
 • 5 ARGO MOLE
  Nowy statek górniczy od ARGO. Jego trzy niezależnie kontrolowane przegubowe stacje wydobywcze zapewniają maksymalną moc i niemal nieograniczoną wszechstronność.
 • 6 Nowe Bronie
  Tak nowe możliwości pacyfikacji naszych wrogów dzięki balistycznemu karabinkowi snajperskiemu P6-LR Behring oraz wyrzutni rakiet Animus os Apocalypse Arms

pełne informacji na temat wszystkich zmian ( a troszkę tego jest) znajdziecie tutaj:

https://robertsspaceindustries.com/comm-link//17413-Star-Citizen-Alpha-380

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]