Witajcie :slight_smile: W dniu dzisiejszym chcielibyśmy przedstawić wam mobilną aplikacje o nazwie Trading Companion.

Jest to wspaniale narzędzie dla każdego kto w Star Citizenie chciałby zajmować się Handlem. TC pozwala osobom, które nie mają zbyt dużej wiedzy o transporcie materiałów, w szybki sposób przeglądać wcześniej przygotowane i wyselekcjonowane trasy handlowe. Dla bardziej wtajemniczonych aplikacja, umożliwia także w dość prosty i przejrzysty sposób zmodyfikowanie wszelakich parametrów dzięki czemu można dobrać trasy w zależności od preferencji.

Aplikacja pozwala na wybranie z statku, którym dysponujemy, interesujące nas surowce, ilość towaru do załadunku, oraz oczywiście placówki w, których chcemy zakupić i sprzedać nasze towary. Po wybraniu tych kilku opcji natychmiast ukarzą się przed naszymi oczami następujące informacje: ile aUEC będziemy musieli zainwestować, jaki będzie zysk, ile czasu będziemy musieli czekać na załadunek itp. Oczywiście możemy tutaj tworzyć symulacje mieszane, nie ograniczając się tylko do jednego towaru. Jest to bardzo przydatne w przypadku posiadaczy większych statków. Twórcą rozwiązania jest John Peter Croft, szef działu Nova Research Department.

Narzędzie to powstało domyślnie tylko dla członków naszej organizacji. Jednakże z inicjatywy autora, technologi ta jest dostępna powszechnie i aktualnie z aplikacji korzysta już prawie 1000 osób, pomagając w ten sposób zaoszczędzić czas i zasoby w kilkudziesięciu organizacjach. Co zrobić by stać się szczęśliwym posiadaczem tego rozwiązania i zwiększyć przychodzy swoje lub swojej organizacji? Najłatwiej będzie udać się do siedziby korporacji johnpetercroft’s intel, która odpowiedzialna jest za dystrybucję tej właśnie aplikacji. Można też swoją kopie otrzymać zdalnie, za pomocą discorda tej właśnie korporacji, gdzie także można porozmawiać z autorem, uzyskać wsparcie czy podzielić się swoimi uwagami i pomysłami:

https://discord.gg/qRWvKeh

Hej! można też dołączyć do Nova Corp – u nas aplikacja dostępna jest w wersji rozszerzonej i otrzymuje dostęp do niej każdy członek organizacji. Jeżeli interesuje was dlaczego John Peter Croft postanowił udostępnić swoją aplikacje za darmo to przeczytajcie fragment jego wypowiedzi:

„Zamysł był prosty: dostarczyć takie rozwiązanie które mogłoby zwiększyć zyski finansowe z przeprowadzanych akcji transportowych w naszej organizacji. Jednak już po kilku testach i zaledwie dwóch iteracjach zauważyłem, że produkt odpowiada nie tylko księgowym ale przede wszystkim wpływa bardzo korzystnie na rozwój gospodarki całego układu czy nawet galaktyki. Dostarczenie wystarczającej ilości materiału w konkretne miejsce, w odpowiednim czasie sprawia, że mieszkańcy mają towary, których potrzebują do życia a handlarze mają gwarantowany dochód i brak stresu związanego z problemem przeładowania magazynów docelowych.”


Pozdrowienia i do zobaczenia w Uniwersie.
987 Members – prawie 1000 :smile: